Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K)

Visais Jums rūpimais klausimais galite kreiptis į mus tel. +370 5 210 25 72 arba el. paštu info@homeclub.lt

Tačiau prieš tai rekomenduojame perskaityti mūsų dažniausiai užduodamų klausimų (DUK) skiltį – galbūt atsakymą į savo klausimą rasite čia:

 • Ką daryti, jeigu per nurodytą laiką negavote savo siuntos?

Svarbu: Jeigu per nurodytą prekių pristatymo laiką pagal Jūsų pasirinktą pristatymo būdą negavote siuntos, prašome kreiptis į mus tel. +370 5 210 25 72 arba el. paštu info@homeclub.lt

 • Kaip galima atsiskaityti už prekes?

  – Mokant dalimis po 12 įmokų. Pirmoji įmoka mokama prekės pristatymo metu. Likusios įmokos mokamos kas mėnesį pagal kartu su preke atsiųstą mokėjimo pranešimą.
  – Mokant visą sumą iš karto prekės pristatymo metu.
 • Ar galimas prekių pristatymas į užsienio šalis?

  – Atsiprašome, bet šiuo metu prekės yra siunčiamos ir pristatomos tik LR teritorijoje.
 • Koks yra prekių pristatymo mokestis?

– Kiekvienos prekės pristatymo mokestis nurodomas užsakymo metu. Priklausomai nuo prekės, pristatymas gali būti nemokamas, arba 4,90 Eur.

 • Kokie yra prekių pristatymo terminai?

  – Prekės yra pristatomos per 3-7 darbo dienas.
  – Apie atėjusią siuntą Jus informuos Lietuvos paštas. Užsakymą iš pašto prašome atsiimti per 14 kalendorinių dienų.
  – Kurjerių tarnyba Jūsų užsakymą pristatys per 1-3 darbo dienas nurodytu adresu.
 • Ką daryti, jei gavote nekokybišką prekę?

www.homeclub.lt garantuoja prekių kokybę, todėl jei pastebėjote broką arba prekė buvo sugadinta gabenimo metu, nedelsdami kreipkitės į mus telefonu 8 521 02572 arba el. paštu info@homeclub.lt. Susitarsime dėl Jums tinkamo prekės pakeitimo būdo ir nekokybišką prekę pakeisime kokybiška arba grąžinsime pinigus.

 • Ką daryti, jei įsigyta prekė man nepatinka?

Jeigu prekė, kurią užsisakėte, Jums nepatinka, turite teisę ją grąžinti. Jums reikia per 14 dienų nuo prekės gavimo dienos pranešti mums apie savo ketinimą grąžinti prekę telefonu 8 521 02572  arba el. paštu info@homeclub.lt Jums pinigus už grąžintą prekę per 15 dienų nuo jos gavimo.

Atgal priimamos tik kokybiškos, nepažeistos ir nepraradusios prekinės išvaizdos prekės. Nustačius, kad grąžinama prekė buvo pažeista, klientas įsipareigoja atlyginti  visus su tuo susijusius nuostolius, o pinigai klientui nėra grąžinami.

 • Ar Home Club prekėms taikoma kokybės garantija?

Taip, visoms prekėms taikoma 24 mėn. garantija. Prireikus, prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių telefonu +370 5 210 25 72 arba el. paštu info@homeclub.lt

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.